Naszą misją jest akceleracja dolnośląskiego biznesu  poprzez tworzenie sieci kontaktów w kraju i za granicą, pośrednictwo i reprezentacja w kontaktach oraz organizacja profesjonalnych wydarzeń B2B i prowadzenie w networkingu.

Misja

Dbamy o relacje biznesu z biznesem oraz angażujemy do współpracy instytucje otoczenia biznesu i samorząd, tworząc środowisko przyjazne nawiązywaniu wartościowych partnerstw. Powołujemy też projekty mające ma celu między innymi optymalizacje kosztów i finansowanie przedsiębiorstw. Innymi słowy jesteśmy dolnośląskim biznes HUB-em gdzie znajdziesz sprawdzone rozwiązania w jednym miejscu.

Wsparcie

Uważamy, że w networkingu 20% działań przekłada się na 80% rezultatów (zasada Pareto) i my jesteśmy Twoim 20%. Uczymy, budowania relacji, prowadzimy w networkingu, dajemy możliwości , organizujemy wyjątkowe spotkania, budujemy partnerstwa, optymalizujemy koszty i dajemy Ci wartości, których chcesz więcej…

Mecenat

PKO Bank Polski S.A. wspiera działania BMC od początku powstania organizacji. Patronat największego polskiego banku nad wydarzeniami to gwarancja jakościowej merytoryki i ekspertów, których warto słuchać. PKO Bank Polski S.A. to również sprawdzone rozwiązania finansowe dla biznesu i pomoc w realizacji marzeń o rozwoju firmy.

Zespół

TomaszIwaniec


Prezes ZarząduZałożyciel BMC

AnnaKrycka


Specjalista ds. administracjii sekretariatu

AlicjaNowak


Ekspert ds. dotacji unijnych i finansowania przedsiębiorstw

MaciejOrłoś


Ambasador BMC